Jõusaal

10 korra tavapilet – 18 eurot
10 korra sooduspilet – 10 eurot

Saun – 1.60 eurot

Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja  pensionäridele õpilaspileti, üliõpilaspileti või pensionitunnistuse alusel

JÕUSAALI KASUTAMISE KORD

1. Jõusaali ühekordne kasutusaeg koos riietumise ja pesemisega on 2 tundi.
2. Jõusaali inventari väljaviimine on keelatud ja inventari rikkumisel (tahtlikult või ettevaatamatuse tõttu) on kahjutekitajal kohustus tekkinud kahju täies ulatuses hüvitada.
3. Kasuta saalitreeninguteks sobivaid riideid (palja ülakehaga treenimine ei ole lubatud) ning sisejalatseid (välisjalanõudega ja paljajalu saalis treenimine ei ole lubatud).
4. Kasuta treeningseadmeid heaperemehelikult ja reguleeri neid ainult ettenähtud reeglite järgi.
5. Ära hõiva treeningseadmeid ainult endale; anna puhkepauside ajal võimalus ka teistel neid kasutada.
6. Võta pärast kasutamist kangikettad treeningseadmetelt maha ja pane riiulitele tagasi. Ära lase raskustel ja hantlitel põrandale kukkuda.
7. Arvesta teiste treenijatega ja kasuta higirätikut, et treeningseadmed püsiksid puhtad ja kuivad.
8. Hoia puhtust; viska purgid, pudelid ja muu praht prügikastidesse.
9. Alla 14 a vanuseid lapsi jõusaali ei lubata. 14 – 15 a vanused lapsed võivad kasutada jõusaali õpetaja/treeneri või lapsevanemaga, kes vastutab nende ohutuse eest.
10. Reeglid on mõeldud täitmiseks, et säilitada meeldiv treening-keskkond.

Jõusaali 360° panoraam